Úvod » Doplňkové služby

Doplňkové služby

Nad rámec webových stránek a e-shopů poskytuji také doplňkové práce v HTML, CSS a PHP. V minulosti jsem v jazyce PHP vytvářel custom webové stránky s vlastním administračním systémem, skládal dohromady validní e-mailovou HTML šablonu a opravoval zapeklité CSS chyby na několika webech.

Vedle HTML, CSS a PHP poskytuji také drobné designerské práce (tvorba vizitek a letáků, úprava loga, tvorba bannerů a grafiky na sociální sítě).

Webové stránky a e-shopy | Dominik Šmotek

Ukázka mé práce

Design

Tvorba malého plakátu
Začínající eventová agentura STYLEEVENT mě oslovila s prosbou o vytvoření nových webových stránek. Spolupráci jsme později rozšířili i o zhotovení tohoto pěkného plakátu, který slouží jako materiál pro jejich potencionální klienty. Nalevo od textu poté vidíte výsledek na cestě přímo z tiskárny.

Realizace: říjen 2023

Webové stránky: https://styleevent.cz/

HTML + CSS

HTML e-mail template
Vytvářel jsem jednoduchou HTML e-mailovou šablonu pro firmu Sentiscrape. Velký důraz jsem kladl především na správné mobilní zobrazení a rychlost načítání bez zbytečného „tahání“ externích CSS stylů. Ikony použité v šabloně jsou importovány z Google Materials Icons.

Realizace: listopad 2023

Náhled šablony bude během několika dní doplněn..

Hosting + domény

Správa e-mailových služeb
Restaurace Stodola z Olomouce mě oslovila s prosbou o úpravu jejich e-mailových služeb. Mým úkolem bylo vytvořit nové e-mailové schránky pro management a zaměstnance restaurace. Na závěr jsem pro mého klienta natočil krátký video tutoriál, jak postupovat při propojení firemního e-mailu s aplikací Gmail od Google. V minulosti jsem pro tuto restauraci vytvářel také webové stránky, na které přikládám odkaz níže.
Realizace: říjen 2023

Nezávazná poptávka

Menu