O mně

Webové stránky a e-shopy | Dominik Šmotek

První webovou stránku jsem vytvořil ve svých 14 letech pro svůj herní server. Postupem času jsem začal v rámci své praxe vytvářet weby pro první menší společnosti a tomuto koníčku jsem propadal stále více. 

Mezi mé hlavní přednosti patří zejména přístup. Každý klient je pro mě nová výzva a nový příběh. Nefunguji na principu velkých agentur, pro které představujete pouze další fakturu. Každému webu se snažím dát novou myšlenku a nápad. Jedině takto postavený web se může stát prodejním. 

Nyní mě omluvte, čeká mě další práce v podobě nového webu a učení se nových, stále lepších postupů. A co vy? Zaujal vás můj přístup? Naplánujte si schůzku se mnou ještě dnes.

Webové stránky a e-shopy | Dominik Šmotek

Reference mých klientů

Dominik Šmotek je skvělý profesionál v oblasti tvorby webových stránek! Jeho služby jsou neuvěřitelně kvalitní a precizní. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová – vstřícný přístup, rychlá komunikace a skvělá flexibilita. Výsledné webové stránky pro ''Toprealservis'' přesně odpovídají mé vizi a dokonale reprezentují mé podnikání.
5/5
Se službami jsem nadmíru spokojený, web je vytvořen přesně podle představ. Po komunikační stránce mohu vše hodnotit kladně, díky ochotě a rychlosti. Určitě doporučuji.
5/5
Super spolupráce a rychlost dodání služby.
5/5
Se spoluprácí jsem byl moc spokojený. 100% ochota a přístup plnit jakékoliv přání.
5/5
Dominik Šmotek nám vytvořil restaurační web. Spolupráce byla naprosto bezproblémová. Dodnes se o náš web stará a pomáhá nám jej zdokonalovat. Můžeme jenom doporučit.
5/5
Profesionální a spolehlivá spolupráce. Velmi doporučujeme a děkujeme tímto za celou tvorbu, přístup i kreativitu!
5/5
Rychlá a velmi vstřícná komunikace. Spokojenost.
5/5
Rychlá a dobře odvedená práce. Radost pracovat se spolehlivými lidmi. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
5/5
Férový a profesionální přístup.
5/5
Velmi profesionální přístup tohoto mladého, nadějného muže. Neplní jen "bezhlavě" požadavky, ale vloží odbornou radu a vlastní pohled a zkušenost. Vše rychle a elegantně. Doporučuji.
5/5

Veškeré zde uvedené reference pochází z mého oficiálního Google profilu.

Napište mi

Menu