REFERENCE

Tvorba webových stránek s eshopem pro společnost GreenGolf

Tvorba webových stránek s eshopem

Největší indoor golf studio v ČR • GreenGolf

Další z řady klientů, pro které jsem vytvářel (ne)jeden projekt. Obsahově rozsáhlé webové stránky s eshopem. Celý projekt jsem převzal ve značně špatném stavu, který si vyžadoval kompletní redesign. Výsledkem jsou zcela nové, moderní a jednoduché webové stránky. Samozřejmostí je také celková optimalizace, responzivní zobrazení a základní on-page SEO.

Realizace: březen 2024

Případová studiehttps://greengolf.cz/

Tvorba webových stránek pro firmu BETTERDOORS

Tvorba webových stránek

Prodej a montáž interiérových dveří BETTERDOORS

Klient mě díky pozitivní zkušenosti z minulého projektu opětovně oslovil s poptávkou na vytvoření jednoduchého prezentačního portfolia. Výsledkem jsou webové stránky, které si můžete prohlédnout přes odkaz níže. Pro mé klienty se vždy snažím udělat maximum a i přesto, že klienta tlačil čas a na dokončení webu pospíchal, na výsledku se to nijakým způsobem nepodepsalo. Přesvědčte se sami.

Realizace: únor 2024 • https://betterdoors.cz/

Vytvoření webových stránek pro firmu Dubová Architektura

Tvorba webových stránek

Unikátní dřevěné prvky • Dubová Architektura

Cílem celého projektu bylo celý web sjednotit, kompletně upravit design a také upravit celkovou strukturu. Mimo jiné web disponuje také 3 jazykovými mutacemi pro český, německý a anglický jazyk. Klientovi jsem byl v rámci spolupráce neustále k dispozici a to se pozitivním způsobem promítlo do celkového výsledku. 

Realizace: prosinec 2023 • https://dubovaarchitektura.cz/

Webové stránky pro eventovou agenturu STYLEEVENT | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Eventová agentura STYLEEVENT
Začínající firma STYLEEVENT mě oslovila s poptávkou na tvorbu nových webových stránek. Cílem bylo vytvořit zajímavý a moderní web. Důležitá byla také optimalizace celého webu, protože rychlost webových stránek je v dnešní době nepostradatelnou součástí web designu. Firmu jsem provedl celým procesem od registrace domény až po úspěšné spuštění webu.

Realizace: listopad 2023 • https://styleevent.cz/

Webové stránky pro dřevostav Svoboda | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Dřevostav Svoboda
Cílem zakázky u firmy Dřevostav Svoboda bylo vytvořit jednoduché a moderní portfolio služeb a referencí. O moderní nádech se stará poutavé video na pozadí webu (pouze PC). Na závěr jsem celý web optimalizoval, zabezpečil a otestoval.
Realizace: září 2023 • https://www.drevostavsvoboda.cz/
Webové stránky pro realitního makléře | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Realitní makléř Rostislav Šťastný
Pan Šťastný je můj dlouhodobý klient a o to lépe probíhala naše spolupráce na jeho dalším webu. Hlavní myšlenkou celého projektu byla jednoduchost, protože realitní odvětví je u klientské základny velice rozmanité. Panu Šťastnému jsem pomohl mimo jiné naplnit web zajímavými texty a převést e-maily k jinému poskytovateli.
Realizace: září 2023 • https://rostislavstastny.cz/
Vytvoření webových stránek pro ostravskou společnost Elmontex

Tvorba webových stránek

Společnost Elmontex

Pro společnost Elmontex a její 3 hlavní divize jsem vytvářel jednoduchý a přehledný rozcestník služeb. Dále jsem mimo jiné klientovi zajistil také převod webhostingových a emailových služeb ke konkurenci, protože původní poskytovatel již nebyl dostačující. 

Realizace: červen 2023 • https://elmontex.cz/

Webové stránky pro restauraci | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Restaurace Stodola Olomouc
Velice příjemná restaurace s kvalitním jídlem potřebuje stejně kvalitní web. Toto byla první myšlenka, která padla na úvodní schůzce s mým klientem. Výsledkem spolupráce je tento krásný restaurační web, do kterého jsem integroval rezervační systém, klientovi pomohl s nastavením e-mailových služeb a dodnes se o web pravidelně starám.

Realizace: květen 2023 • https://www.stodolaolomouc.cz/

Vynikající hodnocení

Hodnocení mých klientů

Dominik Šmotek je skvělý profesionál v oblasti tvorby webových stránek! Jeho služby jsou neuvěřitelně kvalitní a precizní. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová – vstřícný přístup, rychlá komunikace a skvělá flexibilita. Výsledné webové stránky pro ''Toprealservis'' přesně odpovídají mé vizi a dokonale reprezentují mé podnikání.
5/5
Se službami jsem nadmíru spokojený, web je vytvořen přesně podle představ. Po komunikační stránce mohu vše hodnotit kladně, díky ochotě a rychlosti. Určitě doporučuji.
5/5
Super spolupráce a rychlost dodání služby.
5/5
Kreativní, spolehlivý a opravdu profesionální přístup mě velmi potěšil. Pan Šmotek vytvořil web, který mě bude těšit a reprezentovat mojí firmu. Jsem rád, že jsme navázali spolupráci. Díky!
5/5
Vstřícný přístup, profesionální výsledek, poměr cena-výkon nepřekonatelný.
5/5
Se spoluprácí jsem byl moc spokojený. 100% ochota a přístup plnit jakékoliv přání.
5/5
Dominik Šmotek nám vytvořil restaurační web. Spolupráce byla naprosto bezproblémová. Dodnes se o náš web stará a pomáhá nám jej zdokonalovat. Můžeme jenom doporučit.
5/5
Profesionální a spolehlivá spolupráce. Velmi doporučujeme a děkujeme tímto za celou tvorbu, přístup i kreativitu!
5/5
Rychlá a velmi vstřícná komunikace. Spokojenost.
5/5
Spolupráce s Dominikem je naprosto profesionální. Dominik se skvěle dokáže naladit na vaši představu a víceméně v průběhu spolupráce už jen schvalujete Dominikovu tvorbu. Spolupracovali jsme spolu na dvou projektech a vždy jsem byla naprosto spokojená! Děkuji, určitě se brzy ozvu s novým projektem!
5/5
Rychlá a dobře odvedená práce. Radost pracovat se spolehlivými lidmi. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
5/5
Férový a profesionální přístup.
5/5
Velmi profesionální přístup tohoto mladého, nadějného muže. Neplní jen "bezhlavě" požadavky, ale vloží odbornou radu a vlastní pohled a zkušenost. Vše rychle a elegantně. Doporučuji.
5/5
Práce odvedena kvalitně dle zadání. Děkuji a mohu doporučit.
5/5
Perfektní spolupráce. Profesionální práce. Spolehlivost a ochota. Děkujeme za spolupráci. Doporučujeme!
5/5

Menu