REFERENCE

Webové stránky pro eventovou agenturu STYLEEVENT | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Eventová agentura STYLEEVENT
Začínající firma STYLEEVENT mě oslovila s poptávkou na tvorbu nových webových stránek. Cílem bylo vytvořit zajímavý a moderní web. Důležitá byla také optimalizace celého webu, protože rychlost webových stránek je v dnešní době nepostradatelnou součástí web designu. Firmu jsem provedl celým procesem od registrace domény až po úspěšné spuštění webu.
Realizace: říjen 2023 • https://styleevent.cz/
Webové stránky pro dřevostav Svoboda | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Dřevostav Svoboda
Cílem zakázky u firmy Dřevostav Svoboda bylo vytvořit jednoduché a moderní portfolio služeb a referencí. O moderní nádech se stará poutavé video na pozadí webu (pouze PC). Na závěr jsem celý web optimalizoval, zabezpečil a otestoval.
Realizace: září 2023 • https://www.drevostavsvoboda.cz/
Webové stránky pro realitního makléře | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Realitní makléř Rostislav Šťastný
Pan Šťastný je můj dlouhodobý klient a o to lépe probíhala naše spolupráce na jeho dalším webu. Hlavní myšlenkou celého projektu byla jednoduchost, protože realitní odvětví je u klientské základny velice rozmanité. Panu Šťastnému jsem pomohl mimo jiné naplnit web zajímavými texty a převést e-maily k jinému poskytovateli.
Realizace: září 2023 • https://rostislavstastny.cz/
Webové stránky pro restauraci | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Restaurace Stodola Olomouc
Velice příjemná restaurace s kvalitním jídlem potřebuje stejně kvalitní web. Toto byla první myšlenka, která padla na úvodní schůzce s mým klientem. Výsledkem spolupráce je tento krásný restaurační web, do kterého jsem integroval rezervační systém, klientovi pomohl s nastavením e-mailových služeb a dodnes se o web pravidelně starám.
Realizace: prosinec 2022 • https://www.stodolaolomouc.cz/

Vynikající hodnocení

Hodnocení mých klientů

Dominik Šmotek je skvělý profesionál v oblasti tvorby webových stránek! Jeho služby jsou neuvěřitelně kvalitní a precizní. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová – vstřícný přístup, rychlá komunikace a skvělá flexibilita. Výsledné webové stránky pro ''Toprealservis'' přesně odpovídají mé vizi a dokonale reprezentují mé podnikání.
5/5
Se službami jsem nadmíru spokojený, web je vytvořen přesně podle představ. Po komunikační stránce mohu vše hodnotit kladně, díky ochotě a rychlosti. Určitě doporučuji.
5/5
Super spolupráce a rychlost dodání služby.
5/5
Se spoluprácí jsem byl moc spokojený. 100% ochota a přístup plnit jakékoliv přání.
5/5
Dominik Šmotek nám vytvořil restaurační web. Spolupráce byla naprosto bezproblémová. Dodnes se o náš web stará a pomáhá nám jej zdokonalovat. Můžeme jenom doporučit.
5/5
Profesionální a spolehlivá spolupráce. Velmi doporučujeme a děkujeme tímto za celou tvorbu, přístup i kreativitu!
5/5
Rychlá a velmi vstřícná komunikace. Spokojenost.
5/5
Rychlá a dobře odvedená práce. Radost pracovat se spolehlivými lidmi. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
5/5
Férový a profesionální přístup.
5/5
Velmi profesionální přístup tohoto mladého, nadějného muže. Neplní jen "bezhlavě" požadavky, ale vloží odbornou radu a vlastní pohled a zkušenost. Vše rychle a elegantně. Doporučuji.
5/5

Veškeré zde uvedené reference pochází z mého oficiálního Google profilu.

Menu