Úvod » Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Prohlédněte si mé projekty

Webové stránky pro eventovou agenturu STYLEEVENT | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Eventová agentura STYLEEVENT
Začínající firma STYLEEVENT mě oslovila s poptávkou na tvorbu nových webových stránek. Cílem bylo vytvořit zajímavý a moderní web. Důležitá byla také optimalizace celého webu, protože rychlost webových stránek je v dnešní době nepostradatelnou součástí web designu. Firmu jsem provedl celým procesem od registrace domény až po úspěšné spuštění webu.
Realizace: říjen 2023 • https://styleevent.cz/
Webové stránky pro realitního makléře | Dominik Šmotek

Tvorba webových stránek

Realitní makléř Rostislav Šťastný
Pan Šťastný je můj dlouhodobý klient a o to lépe probíhala naše spolupráce na jeho dalším webu. Hlavní myšlenkou celého projektu byla jednoduchost, protože realitní odvětví je u klientské základny velice rozmanité. Panu Šťastnému jsem pomohl mimo jiné naplnit web zajímavými texty a převést e-maily k jinému poskytovateli.
Realizace: září 2023 • https://rostislavstastny.cz/
Mé další projekty a reference naleznete v záložce Reference.

Získejte náskok proti konkurenci

Výhody webových stránek pro váš business

Do každého webu, který realizuji se snažím vnést originální nádech. Každé podnikání je jedinečné a každé odvětví potřebuje od webových stránek trošku něco jiného. I přesto, že mám rád velké výzvy, soustředím se především na malé a střední firmy.

Díky tomu jsem mohl nahlédnout do mnoha odvětí podnikání a sbírat cenné zkušenosti. Dnes už dokáži jasně definovat, co je pro váš business vhodné a co naopak nikoliv. Prozkoumejte možnosti, které přináší webové stránky pro váš business.

Váš obor ve výběru chybí? V pořádku, napište mi. Rád s vámi nezávazně proberu možnosti webových stránek pro váš business osobně, nebo online.

Pro vaši webovou prezentaci udělám naprosté maximum

Vyberte si mě, nebudete litovat

Nejsem žádná agentura
Nově příchozí klient pro mě nepředstavuje pouze další zaplacenou fakturu. Každý klient je pro mě jedinečný a každý pro mě představuje novou výzvu.
Nepřetržitá podpora
Akutní problém na webu? Pokud zrovna neřídím auto a mám u sebe alespoň notebook, udělám vše, co bude v mých silách.
Prémiová grafika
Každý web, který mi projde mezi prsty, vybavím prémiovou grafikou. Disponuji přístupem k databázi s více než 7 miliony grafických prvků.
Prémiové pluginy
Webové stránky buduji s podporou několika prémiových pluginů pro WordPress. Díky tomu budou vaše stránky ještě bezpečnější a rychlejší.
Skvělý poměr cena/výkon
V rámci mých služeb nabízím skvělý poměr cena/výkon, protože na trhu jsem teprve půl roku. Chci, aby za mě mluvily reference a ne přehnaně vysoká cena.
Drobné úpravy ZDARMA
Pravidelně se setkávám s klienty, kterým administrátor jejich webu účtuje nesmyslné poplatky za drobné úpravy. Nemusíte se bát, drobné úpravy poskytuji zdarma.

Průběh spolupráce

Na začátku každé spolupráce je dobré seznámit se s businessem mého klienta. Chci si vyslechnout klientovu představu a prodiskutovat první nápady. Schůzku je možné uskutečnit osobně i online.

Na základě úvodní schůzky vypracuji cenovou nabídku a přibližnou časovou náročnost celého projektu. Cenovou nabídku obvykle vypracuji do několika hodin po naší úvodní schůzce.

V případě, že klient navrhovanou cenu odsouhlasí, pouštím se do tvorby návrhu, nebo výběru vhodné šablony. Záleží na tom, jestli klient poptává design na míru, nebo chce levnější šablonové řešení.

Poté, co klient navrhované řešení schválí, přistupuji k samotné tvorbě celého webu. Klient má po celou dobu spolupráce právo si vyžádat aktuální stav celého projektu.

Webové stránky jsou hotové. V tuto chvíli má klient právo až na 4 kola případných revizí, během kterých můžeme celý web ještě upravit. Každá další revize je zpoplatněna dle časové náročnosti.

Pokud ze strany klienta nejsou žádné další připomínky, přistupujeme k předání webových stránek. Součástí procesu předání je také přehledný video návod, ke kterému obdrží klient přístup.

Tvorba webových stránek | Dominik Šmotek

Hlavním pohonem vašeho businessu bude WordPress

Pro tvorbu webových stránek využívám nejčastěji systém WordPress. Díky jeho obrovským možnostem mohu pro klienta vytvořit přesně to, co potřebuje. WordPress nabízí více než 50 000 oficiálních pluginů, ze kterých pro váš web vyberu pouze to nejlepší. Poptáváte funkci, kterou WordPress ani jeho rozšíření nenabízí? V pořádku, celou funkci připravím a vlastnoručně naprogramuji.

Další obrovská výhoda spočívá v jednoduché administraci, kterou zvládne každý klient levou zadní. Každý klient navíc obdrží k hotovému webu také stručný video manuál pro správu celého webu.

Nezávazná poptávka